warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
balkony
Autor: Schöck
Źródło: Schöck
Kupno własnego mieszkania to bez wątpliwości marzenie niesłychanie obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, dlatego tez pragniemy uczynić wszystkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest bardzo co niemiara, niemniej jednak ostateczna decyzja w wielu przypadkach zależy od naszych możliwości finansowych.
franczyza
Autor: Nowa Farmacja
Źródło: http://www.nowafarmacja.com.pl/
Umowa franczyzy jest umową nieuregulowaną w Kodeksie Cywilnym. Podpisujący umowę formują jej treść według własnego uznania, jednak z poszanowaniem ustawy i norm współistnienia społecznego, oraz w taki sposób, aby jej treść, albo zamysł nie sprzeciwiały się zasadom umów KC. Umowa franczyzowa jest długotrwałym stosunkiem ustawowym, dającym pewność współpracy, a jej rozciągłość uwarunkowana jest od wielkości inwestycji.
górnictwo
Źródło: pixabay.com
Oglądając przeróżnego typu programy telewizyjne, nierzadko trafiamy na bulwersujące informacje wiążące się z wysiedlaniem mieszkańców w związku z budową nowego biurowca. Przejęciem nieruchomości przez żądne pieniędzy, nieuczciwe przedsiębiorstwa bądź też odkrywkowe kopalnie, które mogą stanowić zagrożenie dla lokalnej społeczności. W jaki sposób uporać się z takiego typu sytuacjami?
inwestycja
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Gry na giełdzie to fascynujący sposób na zarobek. Jest możliwość jeżeli znakomicie znamy giełdę dokonać z tego podstawowy zarobek, ale też jest możliwość traktować to jako dodatkowy sposób zarabiania. Pamiętajmy o tym, iż jest to element gry zatem ryzyko jest brane pod baczność.
wygląd kopalni odkrywkowej
Autor: André Schäfer
Źródło: http://www.flickr.com
Na terenie dwóch gmin, a więc Krobi i Miejskiej Górki odkryto pokłady węgla brunatnego Oczkowice, jakie zajmują powierzchnię prawie siedemdziesięciu dwóch kilometrów kwadratowych. Jako, że można z tego uzyskać około jednego miliarda ton węgla brunatnego - to są to teraz jedne z największych pośród niezagospodarowanych złóż węgla takiego typu na terenie Polski.

Czy warto kupić mieszkanie w tym roku?

Mon, 02/16/2015 - 14:54

Osiedle mieszkaniowe
Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Każde młode małżeństwo myśli o własnym gniazdku. Bez znaczenia małe lub duże byle swoje. We własnymmieszkaniu nie jesteśmy uzależnieni od innych, robimy to na co mamy ochotę.Jeśli posiadamy odpowiednią gotówkę względnie mamy zdolność kredytową możemy zdecydować się na inwestycje mieszkaniowe i kupić apartament na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na rynku pierwotnym firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe oferują nam nowe nieruchomości. Mogą one być jeszcze w trakcie budowy albo ukończone. Istotne jest, że mieszkania proponowane przez rynek pierwotny(Rzeszów)wystawione są do sprzedaży pierwszy raz.
branża IT
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
W dużej korporacji musi być rozwinięta profesjonalna sieć IT, która zajmie się wszelkimi sprawami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle ważne, jeśli ludzie korzystają z laptopów, w których wgrane są profesjonalne oprogramowania, do jakich dojście mają wyłącznie oni.

Co to jest i czego dotyczy ISO?

Wed, 01/07/2015 - 11:44

ISO certyfikat
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszyscy wiemy, iż w obecnym czasie funkcjonuje ponad 19 500 norm ISO, gdzie każda jest przeznaczona innej sferze i innemu zakresowi działania firmy. Dlatego warto zaczerpnąć informacji odnośnie tego, co to jest ISO oraz do jakiej dziedziny się odnosi?

Dla Admina