warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
problemy
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze 20 lat temu, po upadku komuny, większość rodaków ledwo radziła sobie finansowo. Były to ciężkie lata. Jednak obecnie, gdy sytuacja jest lepsza i duża grupa rodaków ma dobrą pracę, przyszedł w końcu czas na intensywniejsze wydawanie pieniędzy (co wspomaga gospodarkę), ale również na konstruktywne oszczędzanie.


Nadal spory procent Polaków oszczędza środki na lokatach w bankach.
gazeta
Źródło: pixabay.com
Według przedstawicieli polskich małych firm, najogromniejszą przeszkodą w promowaniu interesu w necie jest deficyt środków. Tymczasem zadowalające rezultaty można uzyskać małym lub zerowym nakładem pieniężnym.


Podstawowym błędem, który popełniają posiadacze niedużych przedsiębiorstw jest założenie, iż ich biznes nie potrzebuje promocji w necie.
branża IT
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
W dużej korporacji musi być rozwinięta profesjonalna sieć IT, która zajmie się wszelkimi sprawami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle ważne, jeśli ludzie korzystają z laptopów, w których wgrane są profesjonalne oprogramowania, do jakich dojście mają wyłącznie oni.

Dla Admina