warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
problemy
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu, po upadku komunizm,u, znaczna ilość Polaków ledwo wiązała koniec z końcem. Były to trudne lata. Jednak dziś, gdy sytuacja wydaje się być stabilniejsza i spora grupa rodaków ma dobrą pracę, nadszedł w końcu moment na większe wydawanie środków (co wspiera gospodarkę), ale także na innowacyjne oszczędzanie.


Wciąż znaczny odsetek Polaków trzyma środki na lokatach w bankach.
gazeta
Źródło: pixabay.com
Według przedstawicieli polskich małych firm, najogromniejszą przeszkodą w promowaniu interesu w necie jest deficyt środków. Tymczasem zadowalające rezultaty można uzyskać małym lub zerowym nakładem pieniężnym.


Podstawowym błędem, który popełniają posiadacze niedużych przedsiębiorstw jest założenie, iż ich biznes nie potrzebuje promocji w necie.
branża IT
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
W ogromnej firmie musi zostać rozwinięta profesjonalna sieć informatyczna, która zajmie się wszystkimi kwestiami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle ważne, jeżeli pracownicy korzystają z komputerów, w których wgrane są specjalne systemy, do jakich dojście mają wyłącznie oni.

Dla Admina