warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Porady prawne przez Internet

Mon, 02/05/2018 - 10:17

Toshiba Portégé R700
Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Duża liczba serwisów proponuje porady prawne przez Internet. Wielokrotnie jednak klient nie może przekonać się, kto za pośrednictwem tego serwisu daje wskazówki. Wówczas najkorzystniej jest skorzystać z takiego źródła, gdzie na stornie internetowej będą zamieszczone dane dotyczące osób, obojętnie czy to prawnik czy też doradca prawny, które wykonują określoną usługę prawną.
prawo
W chwili obecnej zdecydowanie więcej rzeczy musi być załatwianych drogą sądową. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż ludzie zamierzają przekonać wszystkich do własnych racji. Kilkanaście lat temu większość spraw była załatwiana drogą polubowną, bez niezbędności zakładania sprawy w sądzie. W tym momencie każdy pragnie pokazać drugiej stronie, iż to on ma rację.

Oczekujesz porady prawnej?

Mon, 01/26/2015 - 14:07

prawo
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy spotykamy się z różnymi kłopotami i zdarzeniami, w których potrzebna jest pomoc prawna. Na ogół żyjemy w oderwaniu od znajomości przepisów. Owszem, posiadamy nieco pobieżnej wiedzy. Jeżeli jednak mają miejsce niełatwe sytuacje, jesteśmy bezradni. Wówczas warto zasięgnąć porady prawnej.

Dla Admina