warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Porady prawne przez Internet

Mon, 02/05/2018 - 10:17

Toshiba Portégé R700
Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Wiele serwisów oferuje porady prawne przez Internet. Niejednokrotnie jednak użytkownik nie może przekonać się, kto za pośrednictwem tego serwisu udziela rady. W takim wypadku najpewniej jest skorzystać z takiego źródła, gdzie na stornie internetowej będą podane dane dotyczące osób, nie zależnie czy to prawnik czy też doradca prawny, które przygotowują daną usługę prawną.
prawo
Ówcześnie zdecydowanie więcej rzeczy musi być ustalanych drogą sądową. Jest to podyktowane w szczególności tym, że ludzie pragną przekonać wszystkich do swoich racji. Kilkanaście lat temu większa część spraw była załatwiana drogą polubowną, bez niezbędności zakładania sprawy w sądzie. W tym momencie każdy pragnie pokazać drugiej stronie, że to on ma rację.

Oczekujesz porady prawnej?

Mon, 01/26/2015 - 14:07

prawo
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy spotykamy się z różnymi kłopotami i zdarzeniami, w których potrzebna jest pomoc prawna. Na ogół żyjemy w oderwaniu od znajomości przepisów. Owszem, posiadamy nieco pobieżnej wiedzy. Jeżeli jednak mają miejsce niełatwe sytuacje, jesteśmy bezradni. Wówczas warto zasięgnąć porady prawnej.

Dla Admina