warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy warto kupić mieszkanie w tym roku?

Mon, 02/16/2015 - 14:54

Osiedle mieszkaniowe
Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Każde młode małżeństwo marzy o samodzielnym mieszkaniu. Bez znaczenia małe lub duże byle swoje. We własnymlokum nie jesteśmy uzależnieni od innych, robimy to na co mamy ochotę.Jeśli mamy wystarczającą gotówkę lub mamy zdolność kredytową możemy zdecydować się na inwestycje mieszkaniowe i zakupić lokal mieszkalny na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na rynku pierwotnym firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe proponują nam nowe nieruchomości. Mogą one być nadal w trakcie budowy albo ukończone. Istotne jest, że mieszkania oferowane przez rynek pierwotny(Rzeszów)wystawione są do sprzedaży po raz pierwszy.
plaża
Autor: Cha già José
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś wielbicielem wakacji, podczas których da się byczyć się na złotej plaży i zwiedzić wiele fascynujących miejsc, dobrym kierunkiem jest Hiszpania. Ten ognisty kraj oferuje zarówno gorące wybrzeże, gratkę dla fanów plażowania, jak i wiele zabytków.

Dla Admina