warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy warto kupić mieszkanie w tym roku?

Mon, 02/16/2015 - 14:54

Osiedle mieszkaniowe
Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Każde młode małżeństwo myśli o swoim mieszkaniu. Nieważne małe bądź duże byle tylko swoje. We własnymlokum nie jesteśmy uzależnieni od innych, robimy to na co mamy chęć.Jeżeli mamy wystarczającą gotówkę bądź posiadamy zdolność kredytową możemy zdecydować się na inwestycje mieszkaniowe i kupić lokal mieszkalny na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na rynku pierwotnym firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe proponują nam nowe nieruchomości. Mogą one być jeszcze w trakcie budowy względnie ukończone. Znaczące jest, że mieszkania proponowane przez rynek pierwotny(Rzeszów)wystawione są do sprzedaży pierwszy raz.
plaża
Autor: Cha già José
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś wielbicielem wakacji, w czasie których da się leżeć na gorącej plaży i obejrzeć masę frapujących miejsc, dobrym celem wydaje się Hiszpania. Ten rozległy kraj ma zarówno gorące wybrzeże, idealne dla zwolenników plażowania, jak i wiele zabytków.

Dla Admina