warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pieniądze na stole
Autor: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie trzeba nawet szczególnie znać się na wszystkich tego typu kwestiach aby doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że prowadzenie jakiejkolwiek firmy nigdy nie jest niczym prostym. Nawet jeżeli coś takiego przynosi nam rzeczywiście satysfakcjonujące dochody to i tak w praktycznie każdym przypadku musimy przy tym cały czas troszczyć się o całe mnóstwo najróżniejszych rzeczy.
mieszkanie - wystrój
Jeśli praca na etacie jest dla pracującego jakimś ograniczeniem, a tłumaczenie się szefowi z jakiejkolwiek podejmowanej decyzji jest dokuczliwe, dobrym wyjściem jest swój biznes. Założenie własnej firmy zwiększa sposobności na wyższe dochody.
rozliczanie PIT online
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Kto wypełnia deklaracje PIT o numerkach 36 oraz 37? Jak istniej możliwość uzupełnić to najłatwiej? Czy w rzeczywistości wypełnianie deklaracji jest takie ciężkie?
podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele ludzi ma ochotę pomóc potrzebującym. W TV, w mediach społecznościowych ale w radiu słyszymy o osobach potrzebujących. Często docierają do nas informacje o osobach borykających się z chorobą, którym potrzeba pomocy. Brak im często pieniędzy na operacje lub na kosztowną rehabilitację albo na leki.

Czy warto być agentem ubezpieczeniowym

Thu, 03/10/2016 - 13:06

praca przy komputerze
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że trudno o fach, jaki można pozyskać prędzej niż rzemiosło agenta ubezpieczeniowego. Wystarczy decyzja, krótki kurs szkoleniowy, egzamin państwowy i już posiadamy licencję. Jednak samo zdobycie upoważnień to najmniejszy problem. Później jest o wiele trudniej. Wielu z nas owej profesji nie darzy specjalnym szacunkiem. Częstokroć stawiamy znak równości pomiędzy agentem a domokrążcą. I chociaż jedno z drugim nie ma nic wspólnego, to specyfika pracy powoduje, iż oba zajęcia zdają się podobne.
PIT przez internet
Autor: Juha Kettunen
Źródło: http://www.flickr.com
PIT 36 składają te osoby, które choć jakąś część swoich przychodów osiągały bez pośrednictwa płatnika. Mówiąc krótko, pit 36 wypełniają Ci płatnicy, jacy muszą osobiście określić zaliczki na podatek lub wartość podatku, który trzeba zapłacić.
giełda
Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
W celu zdobycia kwalifikacji zawodowych wiele osób bierze udział w różnych szkoleniach. Zdecydowanie warto mieć na uwadze wymagania pracodawców, ponieważ lepsze stanowisko wiązać się może z możliwością rozwoju zawodowego, jak również oczywiście lepszej płacy. Osoby, które biorą udział w szkoleniach mają możliwość pochwalić się bardzo rozbudowanym CV a ponadto zagwarantować sobie stałe miejsce pracy na upragnionym stanowisku.

Wycena udziałów przedsiębiorstwa

Mon, 09/01/2014 - 15:38

wycena wartości przedsiębiorstwa
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto zakłada swoją firmę będzie chciał, aby rozwinęła się ona w duże przedsiębiorstwo i zaczęła przynosić odpowiednie dochody. W wielu przypadkach, gdy właściciel odpowiednio będzie firmę prowadził, to do zamierzonych celów dojdzie.

Dla Admina