warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Masz firmę a także zastanawiasz się, komu powierzyć faktoring? Zastanów się nad bankiem lub niezależną firmą faktoringową! W naszym felietonie przybliżymy Ci oba pojęcia, razem z samą definicją faktoringu!
Drukarka laserowa Epson AcuLaser C1700
Autor: Epson
Źródło: Epson
Aktualnie problemy z odzyskaniem należności stają się coraz bardziej powszechne. Wiele firm w rezultacie zwraca się w kierunku opcji, jakie są zdolne zagwarantować im nie tylko zwrot, ale przede wszystkim utrzymanie codziennej płynności finansowej.

Metody na odzyskanie twoich pieniędzy

Mon, 12/04/2017 - 12:33

wierzytelności
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie przedsiębiorstwa oprócz zysków wiąże się czasem ze kłopotami. Tymczasem w świetle obowiązującego prawa istnieją rozmaite metody na ściąganie długów od spóźniających się kontrahentów.


Jeśli przykładowo masz spółkę usługową i masz podpisaną umowę z klientem, dla którego wykonujesz usługi, dajmy na to kurierskie i nagle, ten klient od czterech miesięcy nie reguluje faktur.
panorama - pieniądze
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo firm, które zajmują się przykładowo sprzedażą różnych towarów, musi czekać na zapłacenie swoich rachunków przez czas nawet kilku miesięcy. Jest to zgodne z prawem, jednak nie usprawnia to działania firmy, gdyż ma negatywny wpływ na płynność materialną danej spółki.
szkolenie
Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie nie ma specjalnego kłopotu, aby we właściwym miejscu pożyczyć samochód albo meble na rodzinną zabawę. Czy jednak wiesz, że w podobnie łatwy i szybki sposób mogłabyś wypożyczyć.
faktura
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Większość przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych bywa zobowiązana do wystawienia swym kontrahentom faktur oraz innych akt potwierdzających sfinalizowane transakcje.

Dla Admina