warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Drukarka laserowa Epson AcuLaser C1700
Autor: Epson
Źródło: Epson
Obecnie problemy z odzyskaniem należności są coraz powszechniejsze. Wielu przedsiębiorców w efekcie zwraca się w kierunku opcji, jakie są zdolne zagwarantować im nie tylko spłatę, ale przede wszystkim utrzymanie powszedniej płynności finansowej.

Metody na odzyskanie twoich pieniędzy

Mon, 12/04/2017 - 12:33

wierzytelności
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie przedsiębiorstwa oprócz korzyści wiąże się niekiedy ze kłopotami. Tymczasem w świetle aktualnego prawa istnieją rozmaite rozwiązania na ściąganie długów od zwlekających delikwentów.


Gdy na przykład masz sieć usługową i posiadasz zawartą umowę z kontrahentem, dla którego wykonujesz usługi, dajmy na to kurierskie i nagle, ten klient od dwóch miesięcy nie płaci faktur.
panorama - pieniądze
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo spółek, które zajmują się np. handlem różnorodnych produktów, musi czekać na zapłacenie swych rachunków przez czas nawet kilku miesięcy. Jest to zgodne z prawem, jednak nie usprawnia to działania spółki, ponieważ posiada zły wpływ na płynność materialną danej spółki.
szkolenie
Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie nie ma specjalnego kłopotu, aby we właściwym miejscu pożyczyć samochód albo meble na rodzinną zabawę. Czy jednak wiesz, że w podobnie łatwy i szybki sposób mogłabyś wypożyczyć.
faktura
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Większość zakładów produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych bywa zobowiązana do wystawienia swoim kontrahentom faktur i pozostałych dokumentów poświadczających dokonane transakcje.

Dla Admina