Jesteś w trakcie szukania Przedsiębiorstwa przeznaczonej do plakatowania? Jesteś z terenów Torunia, albo być może Katowic? Rozmyślasz nad tym, czym jest tak nazywany "Kolportaż"? Damy odpowiedź na Twoje pytania, tylko przeczytaj nasz felieton!


plakatowanie katowice
Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
plakatowanie toruń
Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl


Plakatowanie Toruń to idealne miejsce, w którym masz możliwość przewiesić osobiste ulotki. Na obszarze całego miasta istnieje około dwustu punkcików (nośników, albo dokładniej mówić "słupków reklamowych") na których możemy powiesić swoje ulotki, które mają możliwość dostać się nawet do 206 000 zamieszkujących! (taka ilość w tej konkretnej momencie mieszka person na obszarze Torunia, które ma 116 000 kilometrów kwadratowych powierzchni). Zapamiętaj jednak o bardzo ważnej cesze - Nie powinno się samiutkiemu plakatować! Do tej rzeczy należy nająć firmę, albowiem za bezprawne przewieszanie plakatów grozi karą pieniężną, zaczynającą się od pięćdziesięciu złotówek!


W drugiej kawałku tematu, zaopiekujemy się plakatowaniem wewnątrz Katowicach. Plakatowanie Katowice oferuje niewiarygodnieszeroki zakres plakatowania, gdyż poza tradycyjnymi słupami, plakaty rozwieszane bywają również: na uczelniach i w akademikach, szkołach i przedszkolach, barach i pubach, lecznicach, biurowcach i przedsiębiorstwach, a także do tak zwanej "ręki". Kiedy rozmawiamy o plakatowaniu, zazwyczaj "pałęta się" przy tej rzeczy słowo "kolportaż", które w inny sposób przezywamy Dystrybucją.


Jest to nic innego jak pośredniczenie między wydawcą, a punktem sprzedaży albo konkretnym nabywcą ulotek.


Nie rozmyślaj nad tym dłużej i zamów druk osobistych ulotek już w tej chwili, by radować się ich obrazem w całym miasteczku!

Kategorie artykułu

Dla Admina