Pragniesz przekazać 1 procent własnej podatku? A zastanawiałeś się, jak to w ogóle zrobić? Ten krótki artykuł jest dla Ciebie.


Od wiosen Organizacje Pożytku Publicznego - nazywane w streszczeniu OPP - są czynione w indywidualnym zamiarze - by Podpierać personom, które same sobie dopomóc nie potrafią, bądź nie są w stanie.
Broszury reklamowe
Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com


Dzieci, osoby dojrzałe, pupile, placówki, w których stacjonują niezamężne mamy - to tylko część opcji jakie posiadasz, by dać własny 1%. Jest duża ilość sposobów oddania osobie pieniędzy, więc czemu nie wybrać faktycznie 1 procent podatku? Odpowiedź jest bardzo prosta - czynisz to, kiedy wypełniasz własne pisane co roku rozliczenie daniny PIT, a wypełnienie jeszcze jednej kolumny na papierze nie zajmie ci dużo czasu. Na przekór pozorom, ta godzina zostanie użyta w godnym celu - w zamiarze Odsieczy potrzebującym. Mentalność uczynienia czegoś miłego, w każdej chwili pozostawia w sercu ślad, powołując uśmieszek na twarzy - czemu miałabyś tego uczucia nie poczuć? Dla wielu, nasz jedyny mały procent, jest możliwością wyjścia na prostą, może po prostu odsieczą w trudnej chwili egzystencji. Naturalnie, nie musisz oddawać swojego 1%, ale dlaczego nie zaoferować pomocy organizacji, kiedy właściwie nic was to nie kosztuje? Nawet osoby będące na rencie bądź emeryturze, które osobiście wypełniają własne PIT-y, mogą dać swój 1 procent podatku, a więc dlaczego nie Ty?
Jeśli nadal zastanawiasz się, czy przekazać 1 procent podatku, zastanów się, czy Wy w jakimś czasie nie będziesz potrzebował takiej odsieczy. Być może taki 1% pomoże kiedyś i Wam?

Dla Admina