Wydaje się, że w czasach współczesnych wiele potrzeb społeczeństwa stwarzanych jest bez realnego kontaktu z jego opinią. Nowoczesny marketing potrafi przedstawić nam niemal każdą rzecz.


prowizja
Autor: Holistyczna Polska
Źródło: www.hopl.pl


Czy jesteśmy świadomi kto jest za to odpowiedzialny?


rzut - samochód
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com


Życie każdego obywatela niepodważalnie wiąże się z konsumpcją. Pojawiają się wciąż inne potrzeby. Warto jednak postawić sobie pytanie - w jakim stopniu są to naprawdę potrzeby, a w ilu procentach stanowią po prostu nasze zachcianki? Najprawdopodobniej bylibyśmy zaskoczeni jak bardzo te dwa pojęcia zazębiają się ze sobą. Menedżer produktu - zajęcie bardzo popularne ostatnimi czasy - potrafiłby z pewnością najlepiej to przedstawić. Jego praca odnosi się bezpośrednio do relacji między rozwojem danego produktu, a samym klientem. Istnieje wiele dziedzin, w obrębie których taka funkcja jak menedżer produktu jest bez reszty konieczna. Mimo iż widoczne są wyraźne różnice, wszystkie zakłady o znaczącym się w świecie położeniu zatrudniają specjalistów od marketingu. Ich udział jest ogromny, biorą pod uwagę potężne potrzeby i zachcianki współczesnego obywatela. Mówi się, że reklama jest w stanie czynić cuda. Zerkając na stronę, w jaką zmierza świat - nie ma w tym ani odrobiny przesady.


menedżer produktu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu


Społeczeństwo stale się rozwija. Równo z tym progresem muszą iść w parze przemiany technologii.
Zapamiętajmy, kto się wciąż nie rozwija - pozostaje wyraźnie z tyłu. Konkurenci nie będą czekać, a dodatkowo zarobią na nieuwadze biznesowych przeciwników.

Kategorie artykułu

Dla Admina