Niejeden człowiek biznesu musi mieć przy sobie wizytówkę. Nawet pozornie prywatne pójście na siłownię może być rewelacyjną szansą na zrobienie interesu życia.
Nigdy nie wiadomo kogo oraz gdzie napotkamy. Toteż jeżeli prowadzimy własną działalność gospodarczą albo rządzimy spółką, zawsze (ciąg dalszy tego zagadnienia: odwiedź stronę) miejmy przy sobie swoje wizytówki.


zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com


Młodzi pracownicy nierzadko pragną onieśmielić swych rozmówców wręczając im osobliwe i barwne wizytówki. W ten sposób chcą się wyróżnić na tle innych oraz zostać zapamiętanym. Zapewne jest to skuteczne, ale nie zawsze. Są zawody gdzie ważniejsza jest powściągliwość niż agresywność. Do tych ludzi zaliczają się na przykład prawnicy, dlatego dla nich wizytówki klasyczne to podstawa. W ten sposób prezentują swój kunszt i dyplomację.


Istnieje także wiele innych profesji, gdzie trzeba zawsze mieć przy sobie wizytówkę - są to na przykład doktorzy lub tłumacze. Jeśli ciekawi Cię wizytówka tłumacz (hiperłącze) to doskonała specjalizacja, by zagwarantować sobie szansę zostawienia komuś swoich danych w każdym miejscu i w każdej chwili. Wydaje się to o wiele bardziej profesjonalne niż zapisywanie swojego adresu e-mail albo telefonu na wyrwanym kawałku papieru z notesu albo serwetce. Wizytówka jest niewielka, toteż mogłoby się wydawać, że jest bez znaczenia. Ale to nieprawda.
W sporym stopniu mówi o naszym profesjonalizmie oraz podejściu do klienta.


Trzeba zawsze mieć przy sobie kilkanaście wizytówek. Nigdy nie wiemy, kiedy mogą nam się przydać.

Dla Admina