Minister Finansów nie ma wątpliwości – zeznanie podatków za rok 2015 w trwającym okresie przyciągnęły rekordową liczbę obywateli, którzy wybrali bardziej nowoczesną, a przede wszystkim wygodniejszą wersję odprowadzenia swoich przychodów.więcej na pit-ekspres.pl
Autor: Antti Väyrynen
Źródło: http://www.flickr.com


Rozliczenie PIT 2016 - odsyłam do tego serwisu - potrwało przez pierwsze miesiące trwającego właśnie roku. W tym czasie w naszym kraju osoby uzyskujące własne dochody rozliczały się na dwa różne sposoby – pierwszy, tradycyjny oraz drugi – bardziej nowocześniejszy i o wiele bardziej komfortowy. Obywatele, którzy zdecydowali się na drugie wyjście, z pewnością uniknęli ogromnego stresu związanego z wizytami w urzędach, zaoszczędzili własny czas oraz rozliczyli się z „fiskusem” w umówionym odgórnie terminie. Dlaczego? Rozliczenie PIT 2016 online to wygodna i dostępna dzięki Internetowi wersja odprowadzenia swych podatków. Można w odpowiednich aplikacjach wybrać właściwą e-deklarację, a następnie ją uzupełnić. Aplikacja policzy także między innymi sumę podatku oraz wyśle dokumenty prosto do Administracji Podatkowej.


pomieszczenie magazynowe
Autor: Angelika Dubinska
Źródło: http://www.flickr.com


Należy napomnieć, iż aplikacje na rozliczenie PIT 2016 były w pełni bezpieczne, godne zaufania, a dane zeznających podatników nie zostały nikomu ujawnione. Warto wybrać właściwy oraz sprawdzony program podczas rozliczania się z przychodów w przyszłym roku - polecam Pit Ekspres.
Jest to niezwykle ważna sprawa, ponieważ jeśli aplikacja będzie rzetelna – wówczas żadne informacje nie zostaną nikomu ujawnione, a sam podatnik będzie mógł bez żadnych dylematów w pełni zaufać inteligentnemu programowi, który policzy wszystko we właściwy sposób. Rozliczenie PIT 2016 online nie oszukało nikogo i z całą pewnością w roku 2017 także nikt nie doszuka się powodu do obawy – w przeciwieństwie do ludzi rozliczających się tradycyjnie.

Dla Admina